Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Оформлення житлових фасадів

Ви купили квартиру у RYBALSKY та збираєтесь робити ремонт. У вас є певні ідеї щодо інтер’єру кімнат і уявлення, як саме буде виглядати балкон вашої мрії. Якщо дизайн квартири — суто ваші рішення, які ми готові підтримати, то щодо оформлення фасаду — маємо певні вимоги. Вони зводяться до основних пунктів:

  • Не змінювати оригінальне опорядження зовнішніх стін: не фарбувати фасад, не облицьовувати його, не утеплювати, не декорувати.
  • Не склити лоджії, балкони, тераси.
  • Не змінювати інженерні мережі: не демонтувати систему відведення конденсату, вентиляції та лоток/воронку з електропідігрівом.
Додатково зібрали для вас перелік правил стосовно розміщення кондиціонерів, освітлення фасадів, опорядження підлоги та установки маркіз.

Розміщення кондиціонерів

   У RYBALSKY лоджії, балкони та тераси обладнані системою дренажу для відведення конденсату. Ця система має бути з’єднана з зовнішнім блоком кондиціонера. На окремих видах балконів всередині подвір’я такий захід не передбачено. Власникам квартир необхідно встановлювати мульті-спліт системи на кілька кімнат і розміщувати зовнішні блоки на лоджії.

   Ми проти кондиціонерів на головному фасаді будинку, тому передбачили для них окрему ділянку та позначили її як «Місце для кондиціонера». Воно може знаходитися на лоджії, балконі чи терасі нижче рівня поруччя — на підлозі біля глухого простінка. Блок має бути розгорнутий у бік вулиці.

Освітлення на лоджіях, фасадах і балконах

Для освітлення лоджій можна використовувати настінно-стельовий світильник розміром до 300×300 мм. Його потужність має складати 60 Вт, а теплота випромінюваного світла не перевищувати 2700К (тепле біле світло). Встановлювати такі світильники дозволяється по центру глухого простінка на висоті дверного або віконного отвору. Якщо висота дверного отвору дорівнює висоті стіни, освітлювальні прилади мають розташовуватися не вище, ніж 150 мм до стелі. На балконах і терасах можна використовувати лише зовнішнє освітлення без кріплення до фасаду. Світильник має бути невисоким, щоб у вітряну погоду він не перекинувся через поруччя чи огорожу. Рекомендується вибирати світильники нейтральних кольорів теплотою до 2700К.

Підсвітка фасаду

Наразі будинки вже оздоблені елементами підсвітки. Вони є частиною архітектурної концепції RYBALSKY та покликані підкреслювати красу фасаду. Додаткову підсвітку зовнішніх стін (окрім дозволеної) у RYBALSKY заборонено використовувати. Також не можна демонтувати вже встановлені освітлювальні прилади.

Розміщення маркіз

Маркіза — тканинний дашок для захисту від сонця. У RYBALSKY такий навіс можна встановлювати лише на балконах і терасах, при цьому він має бути виготовлений з однотонної тканини — без візерунків, написів і зайвого декору. Габарити маркізи повинні відповідати розмірам віконних і дверних отворів:

  • на балконах навіс не може бути більше глибини балкона, ширина також має співпадати з контуром дверного чи віконного отвору,
  • на терасі розмір маркізи не має перевищувати 80% глибини.

Установка маркіз на головному та дворовому фасадах

На головному фасаді будинку навіси від сонця можна встановлювати лише на 7, 9 і 10 поверхах у спеціально відведених для цього місцях:

  • над вікнами на терасі,
  • над вікнами та дверима на відкритих балконах.
Не можна вішати маркізи тільки над однією з частин на балконі та на фасаді, якщо зверху є інший балкон. Не рекомендуємо розміщувати сонцезахисну конструкцію просто над вікном квартири, на архітектурних елементах і елементах декоративного оздоблення фасаду. Також заборонено використовувати навіси, розмір яких перевищує вікно на терасі. У внутрішньому дворі встановлювати маркізи можна тільки над відкритими балконами. На лоджіях і на вікнах без балконів розміщення навісів заборонено.

Опорядження підлоги на балконах, терасах та лоджіях

Підлога балконів, терас та лоджій також є частиною зовнішнього вигляду району, тому, обираючи матеріали для її оздоблення, треба дотримуватись стриманої гами. Якнайкраще підходить однотонна плитка від світло-сірого до темно-сірого кольору.

Обрати будинок
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ