Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

До RYBALSKY — за новорічними подарунками!

До RYBALSKY — за новорічними подарунками!
  • calender 10.12.2018

Більше ніж отримувати подарунки, ми любимо їх робити. Цього місяця буде дуже багато презентів! Спеціально до зимових свят ми підготували безліч новорічних пропозицій, аби ваша мрія жити у RYBALSKY стала реальністю.

Святкові ціни на окремі квартири!

Неважливо, ви тільки обираєте житло у RYBALSKY або вже визначилися з плануванням, наша пропозиція стане вам у нагоді. Напередодні свят ми пропонуємо спеціальні ціни на обрані квартири. Дізнавайтеся деталі у відділі продажу, можливо, саме на вашу квартиру діятиме акційна знижка.

11-й будинок — 11 місяців без подорожчання

Не встигли ми отямитися від новини про старт продажу квартир у новому будинку біля каналу, як вже готові порадувати вас черговою звісткою. При купівлі у розстрочку житла в будинку №11 його вартість не змінюватиметься  протягом наступних 11 місяців.

У новому будинку площа квартир варіюється від 40,45 м² до 165,39 м². Серед планувань є як однокімнатні, так і дворівневі чотирикімнатні з терасами, двома ванними кімнатами та гардеробними. Окрема перевага будинку — вид на канал. Тож, якщо ви завжди мріяли жити біля води, час обирати RYBALSKY!

Купуйте квартиру та отримуйте гроші на поїздку в Буковель!

Найкращий початок нового року — подорож до улюбленого місця. Купуючи квартиру у RYBALSKY, ви отримуєте гроші на поїздку до найпопулярнішого курорту Україну — Буковеля. 

Купуйте чотирикімнатну квартиру та отримуйте абонемент у «5 елемент»!

RYBALSKY піклується не тільки про ваш комфорт, але й про ваше здоров’я. Цього року кожному покупцеві чотирикімнатної квартири ми даруємо абонемент у “5 елемент” — одного з найбільших спортивних клубів Києва.

У RYBALSKY площа чотирикімнатного житла варіюється від 95 м² до 184 м². Обираючи саме такий варіант планування, ви отримаєте максимум простору для своєї сім’ї.

Про умови святкових пропозицій дізнавайтеся у менеджерів відділу продажу.

Акції діють до 15 січня.

Чекаємо на вас за адресою вул. Набережно-Рибальська, 3,9. Також телефонуйте за номером (044) 498-02-00.

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин