телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Riverside Development оскаржить рішення суду про скасування ДПТ Рибальського півострова до того, як воно набуде чинності

Riverside Development оскаржить рішення суду про скасування ДПТ Рибальського півострова до того, як воно набуде чинності
  • calender 21.02.2018

Riverside Development оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва, яке не набуло чинності, про визнання протиправним і скасування рішення Київської міської ради “Про затвердження детального плану території в межах вулиць Електриків, Набережно-Рибальської дороги в Подільському районі Києва”. Згідно з повідомленням прес-служби суду, рішення аргументовано тим, що ДПТ суперечить нормам Генерального плану на період до 2020 року і що ДПТ ухвалили без проведення громадських слухань.

 

“Ми абсолютно переконані в тому, що ДПТ розроблено відповідно до чинного Генплану та проекту Генплану 2025, — зазначає CEO Riverside Development Андрій Вавриш. — Для нас дивно, що суд зайняв позицію, відмінну від усталеної судової практики щодо детальних планів територій. У письмовому провадженні суддя, вочевидь, не мав змоги вивчити специфічну доказову базу. Ми переконані, що в процесі апеляції зможемо розкрити це питання детально».

 

Чинний Генплан передбачає звільнення для нового житлового будівництва частини прибережної території Подільсько-Куренівської промзони, яка може бути включена в наявні райони без порушення санітарно-гігієнічних нормативів. Зокрема, у документі пропонується трансформувати під поліфункціональне використання "південну й центральну частину Подільсько-Куренівського промрайону", тобто Рибальський півострів. Розробник Генплану КП “Інститут Генерального плану міста Києва” зазначає, що “на території Рибальського півострова можливе розміщення житлової та громадської забудови”.

 

Будівництво житлового кварталу RYBALSKY відбувається відповідно до цільового призначення — це територія з багатофункціональним призначенням, і ми маємо повне право будувати тут багатофункціональний комплекс із житловою, комерційною та громадською функціями.

 

Громадські слухання щодо проекту ДПТ було проведено відповідно до чинного законодавства, що підтверджують журнал реєстрації пропозицій і зауважень громадян та звіт про результати розгляду й ухвалення пропозицій і зауважень громадськості.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин