телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Андрій Вавриш: Для пришвидшення будівництва RYBALSKY на допомогу KDD Engineering залучено компанію Perfect Group

Андрій Вавриш: Для пришвидшення будівництва RYBALSKY на допомогу KDD Engineering залучено компанію Perfect Group
  • calender 11.12.2017

Щоб пришвидшити будівництво перших черг житлового району RYBALSKY та ввести в експлуатацію перші секції вже навесні, до компанії KDD Engineering, яка є генеральним підрядником із будівництва району, приєднався будівельний підрозділ компанії Perfect Group. Таке рішення ухвалили партнери проекту RYBALSKY у складі девелоперської компанії Riverside Development, компанії Perfect Group і компанії Київміськбуд з огляду на збільшення обсягів робіт через початок будівництва нової черги з RYBALSKY Family Port і необхідність активізувати фасадні роботи на будинках №3 та №9.

“У зв’язку з великим обсягом монолітних робіт і робіт зі створення зовнішньої та внутрішньої інженерії, а також початком будівництва RYBALSKY Family Port, ми вирішили долучити ще одного підрядника до будівництва перших черг. Тому ми вивели на допомогу компанії KDD Engineering будівельний підрозділ компанії Perfect Group”, — пояснив CEO компанії Riverside Development Андрій Вавриш.

Зокрема, будівельники Perfect Group зосередяться на фасадних роботах у будинках №3 та №9, перші секції яких буде введено в експлуатацію вже навесні. За динамікою будівництва можна буде навіть спостерігати з вулиці Набережно-Рибальскої, адже основну частину робіт будуть виконувати саме на фасадній частині комплексу.

Perfect Group — група будівельно-інвестиційних компаній, яка об’єднує команду професіоналів у сферах проектування, інженерії, архітектури та післяпродажного сервісу. До Perfect Group належать 30 компаній, які забезпечують повний цикл будівельних і супровідних робіт.

За 26 років роботи Perfect Group побудувала понад мільйон квадратних метрів — це 83 житлові комплекси, куди заселилося вже понад 40 тисяч мешканців. Досягнення групи компаній визнали професіонали ринку — Perfect Group стала лауреатом премії IBUILD у номінації “Будівельна корпорація року”.

У Києві Perfect Group уже побудувала ЖК “Французький квартал”, ЖК “Позняки 4А” та інші. Нині триває будівництво ЖК “Лебединий”, ЖК “Чарівне місто”, ЖК “П’ятий квартал”, ЖК “Вудсторія”, ЖК “The Garden”, а відтепер будівельні підрозділи Perfect Group долучаються і до виконання робіт на RYBALSKY.

Ми раді співпрацювати з Perfect Group і залучати досвідчених фахівців до створення житлового району RYBALSKY!

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин