телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Riverside Development вітає переможців RYBALSKY design & communicate

Riverside Development вітає переможців RYBALSKY design & communicate
  • calender 10.07.2017

8 липня 2017 року на 3-му Всеукраїнському архітектурному фестивалі PROSTONEBA були оголошені результати конкурсу RYBALSKY design & communicate у двох номінаціях. За день до дня оголошення, 7 липня 2017 року, відбулося засідання поважного журі конкурсу.

Riverside Development вітає своїх переможців!

Третє місце у першій номінації (на архітектурно-просторове рішення кварталу та якірного об’єкту з культурною функцією у житловому районі RYBALSKY в місті Києві) зайняла київська команда, у складі якої були наступні учасники: Рохманійко Богдан, Філонов Богдан, Протасов Іван, Стрижевська Анастасія, Коваль Андрій, Могила Олександр, Сидоренко Карина, Яремчук Орест та Григоренко Альона.

Друге місце у першій номінації зайняла команда зі Львова: Дідюк Володимир Васильович, Дзвонковський Мирослав, Дідюк Андрій Васильович та Трофименко Олег.

Переможцями конкурсу у першій номінації стали Бацунов Сергій, Гомон Данило, Десятинчук Богдан, Шульга Максим, Алєксєєв Олексій, Гвоздіковський Дмитро, Мирончук Ірина та Молєв Юрій.

Також члени журі відзначили проект львівської команди, у складі якої були Беляєв Андрій та Петрик Олег, за неординарне рішення території кутової секції у своєму проекті.

На жаль, конкурс на другу номінацію (на концепцію активізації та функціонування публічних просторів на території Рибальського острову в місті Києві) не відбувся. На участь у другій номінації надійшло 3 проекти, один з яких журі конкурсу не допустили до подальшого оцінювання.

Компанія Riverside Development хоче подякувати авторам двох гідних проектів другої номінації: Горенюку Олександру і Чернату Євгену, а також Порхун Юлії.

Щиро дякуємо всім, хто став частиною RYBALSKY design & communicate: разом ми створимо Київ, якого гідні кияни.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин