雷巴尔斯基居住区的标志,基辅市

RYBALSKY FAMILY PORT

У RYBALSKY діти обожнюватимуть ходити до садочку та школи! Адже як не любити місце, де ти власноруч конструюєш роботів, граєш у баскетбол чи футбол на даху, лазиш по стінах в ігровій кімнаті та де твою мрію стати космонавтом підтримують на 100%. Наш RYBALSKY Family Port буде саме таким — суперсучасним, інноваційним і демократичним до побажань своїх вихованців.

Хочемо ближче познайомити вас з концепцією освітнього комплексу, показати інтер’єр кабінетів, холів, ігрових зон та розповісти про внутрішній двір, який буде схожий на справжній тропічний ліс.

RYBALSKY FAMILY PORT
商业地产在RYBALSKY的租赁

RYBALSKY Family Port — освітній комплекс, призначений для маленьких мешканців нашого району. Він розташований у заздалегідь спроєктованому для нього будинку №5.

Для найменших вихованців від 3-х до 6-ти років тут працюватиме дитячий садок, для доросліших діток 1-4 класів — початкова школа. У середній школі навчатимуться з 5-го по 9-й класи, у старшій школі — з 10-го по 12-го класи.

RYBALSKY Family Port займатиме 3 поверхи та 7 342 м² четвертої секції будинку. Освітній комплекс матиме власну закриту територію: у дворі розташований дитячий майданчик, а на даху школи — поле із захисною сіткою, де учні гратимуть у футбол, баскетбол та інші спортивні ігри.

Дизайн внутрішнього простору

Коли ми думаємо про школу майбутнього, то уявляємо її саме такою. У RYBALSKY Family Port кожен сантиметр сповнений яскравих фарб. У класах багато світла, різнокольорових акцентів, природних матеріалів та простору, щоб дитина почувала себе максимально комфортно та могла вільно проявляти себе.

На трьох поверхах школи розмістяться кабінети певних предметів: інформатики, хімії, фізики, біології тощо. Є окремий простір для ігрових зон, зони очікування для батьків, кабінети адаптації, бібліотека та актова зала. У школі передбачено дві їдальні — для дорослих та дітей. Є обладнаний усім необхідним спортзал, душові кабіни та медкабінет.

Для розробки концепції інтер’єру ми залучили дизайнерів зі Svoya Studio. Вони справжні профі у своїй сфері та мають великий досвід у дизайні навчальних закладів. Для нас важливо, аби внутрішній простір надихав, зацікавлював дитину та водночас був безпечним — з точки зору ергономічності планування, екологічності матеріалів, кольорової гами, сприятливої для дитини. Svoya Studio повністю впоралася з цим завданням.

Спортивний майданчик та внутрішній двір

Спортивний майданчик та внутрішній двір

Для учнів навчального закладу на даху будинку ми облаштуємо безпечний спортивний майданчик.

Ігровий майданчик дитячого садочка обладнаємо у дворі освітнього центру та поділимо його на тиху та активні зони. За задумом ландшафтних дизайнерів тиха частина двору буде схожа на тропічний дощовий ліс, який дітям щодня буде цікаво досліджувати та заново для себе відкривати. Ще б пак, адже яка дитина відмовиться грати у дворі, де є кам’яні печери з наскельними малюнками, будиночки з верби, де можна ховатися з друзями, дерев’яні фігури тварин, по яких можна лазити, і човен, в який можна зібрати свою команду для плавання:)

Щоб не заважати мешканцям будинку, найактивніша зона майданчика буде розташована ближче до вулиці. Тут ми встановимо гойдалки, гірку та сітки для лазіння.

Подати заявку
请求电话

*

*

下载简报

*

*

雷巴尔斯基居住区的标志,基辅市

中文

SAGA Rent
虚拟陈列室
联系方式
关闭