телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Купити квартиру в RYBALSKY — просто

Купити квартиру в RYBALSKY — просто
  • calender 06.06.2018

Працювати в одному ритмі з містом і при цьому мати можливість відпочити від його шаленої динаміки — з RYBALSKY легко. Адже це сучасний житловий район біля води з розвиненою інфраструктурою для життя та відпочинку: квартири з оптимальним плануванням, закритий внутрішній двір, облаштований водний простір. І головне — до центру міста всього 10 хвилин на авто.

Щоб усе перераховане стало вашою реальністю, ми створили лояльні умови для придбання квартир в ЖК RYBALSKY. Кредит, розстрочка, спеціальні ціни й акційні пропозиції — один з варіантів неодмінно підійде саме вам. Ознайомтеся з умовами пропозицій, і, можливо, зовсім скоро ви будете планувати грандіозний переїзд у квартиру своєї мрії та знайомитися з новими сусідами.

 

Кредит: від 4,9% річних

При купівлі квартири у кредит пропонуємо скористатися супер-вигідною пропозицією з мінімальною процентною ставкою 4,9%. Кредит надається терміном до 20 років. Умови дійсні до 2 липня, тому не проґавте чудову можливість!

У питаннях кредитування нашим партнером виступає банк «Глобус». Спільно з ним ми розробили інші, не менш лояльні, варіанти кредитування, які діють на постійній основі.

 

Розстрочка: перший внесок усього 10%

Лояльні умови розстрочки дозволяють купити квартиру в RYBALSKY, сплативши лише 10% першого внеску. Решту суми ви можете вносити протягом наступних 36 місяців. Пропозиція стане зручним варіантом для тих, хто бажає придбати квартиру біля Дніпра та при цьому розтягнути оплату на тривалий термін.

 

Індивідуальна знижка при купівлі кількох квартир

Для тих, хто хоче купити відразу кілька об`єктів нерухомості, діють додаткові бонуси у вигляді персональної знижки. Розмір знижки визначать вартість квартири та спосіб оплати.

 

Спеціальні ціни на обрані квартири

Якщо ви ознайомилися зі стартовою ціною за квадратний метр, але так і не прийняли остаточне рішення про придбання квартири, ви просто не чули про нашу спеціальну вартість на обрані квартири. У будинку №3 ціна за квадратний метр стартує від 29 990 грн, а в будинку №5 – всього від 24 990 грн. Головна умова такої вигідної ціни – обмежений термін дії.

Запрошуємо вас до відділу продажів за адресою вул. Набережно-Рибальська дорога, 3, 9, де ви зможете детальніше ознайомитися з усіма варіантами купівлі квартири у ЖК RYBALSKY.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин