Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00

Водний простір

Інфраструктура

Багатьом мешканцям RYBALSKY пощастить милуватися з вікон своїх квартир розкішним краєвидом на Дніпро. Ми вважаємо, що цього не достатньо, і зробимо більше, щоб нагадати киянам про цінність Дніпра та дати їм змогу відпочивати біля води.

Водний простір
Водний
канал
330мпротяжність
11550м2простору для відпочинку біля води
1зелена зона з фонтанами
1зона з кафе та ресторанами
1зона з амфітеатром і сценою
42дорослі дерева
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Водний
канал
89об′єктів благоустрою
238ліхтарів для декоративного підсвічування
2мости через канал
9200 м2ресторанів
> 25різноманітних кафе
03.2018завершення будівництва
Набережна

Наразі Київ відрізано від ріки автомагістралями та промисловими зонами — і ми прагнемо це змінити. Частину набережної Дніпра від Подільського мостового переходу до Петрівського залізничного мосту ми реконструюємо й облаштуємо там громадський простір, де можна буде гуляти, бігати, кататися на велосипеді. Оновлена набережна буде відкрита для всіх охочих.

Водний канал

На території RYBALSKY ми створимо водний канал та поєднаємо його з Дніпром за допомогою тунелю, який буде прокладено під вулицею Набережно-Хрещатицькою. Ми збудуємо два велопішохідні мости через канал, а біля води облаштуємо громадський простір у вигляді амфітеатру та зелену зону, а також установимо фонтани.

Уздовж каналу пролягатиме пішохідна вулиця, на яку виходитиме багато ресторанів із літніми терасами, смачною кухнею та демократичними цінами.

Водний канал
Замовити телефонний дзвінок

*

*