телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Апеляційний суд визнав законним ДПТ Рибальського півострова

Апеляційний суд визнав законним ДПТ Рибальського півострова
  • calender 04.04.2018

3 квітня Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про відміну рішення Київради «Про затвердження детального плану територій в межах вулиць Електриків та Набережно-Рибальської дороги в Подільському районі Києва».

Тим самим апеляційний суд постановив відмовити в задоволенні позовних вимог депутата Юрія Левченка та спростував висновки суду першої інстанції про невідповідність детального плану територій Рибальського півострова чинному Генеральному плану 2020. Отже, здійснення поліфункціональної забудови на місці колишньої промзони є правомірним, а позиція позивача щодо трактування положень Генплану — надуманою.

«Рішення Київського апеляційного адміністративного суду цілком закономірне й очікуване. Ми жодної хвилини не сумнівалися в тому, що після вивчення всіх деталей справи та уважного ознайомлення з Генеральним планом та Детальним планом території в межах вулиць Електриків та Набережно-Рибальської дороги суд ухвалить рішення про законність ДПТ, — підкреслює CEO SAGA Development Андрій Вавриш. — Ми ж, у свою чергу, продовжуємо працювати над проектом Rybalsky та створенням комфортного простору для життя та відпочинку киян».

Апеляції на рішення Окружного адміністративного суду Києва подавали відповідач у справі — Київська міська рада, а також компанія Riverside / SAGA Development і Департамент містобудування й архітектури КМДА, які виступали третіми сторонами в процесі. Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив усі три апеляційні скарги.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин