Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Простір для тварин

Простір для тварин

Тільки-но уявіть, що у вас є маленький джек-рассел, який спритно крутить хвостиком та радісно зустрічає вас після роботи, брязкаючи дзвіночком на нашийнику. Чи добрий білий лабрадор, який знає ваші звички та вранці будить вас для прогулки. Чи, можливо, ви завжди мріяли про пухнастого котика? Якого б домашнього улюбленця ви не вибрали, ми будемо любити та піклуватися про нього.

У RYBALSKY ми відповідально ставимося до ваших чотирилапих друзів та створюємо комфортні умови для догляду за ними. Ми відводимо окремий майданчик для вигулу, встановлюємо стенди з дог-пакетами та ємності з чистою водою, з яких ваші домашні улюбленці можуть пити під час прогулянки. Та, найголовніше, у RYBALSKY будуть спеціальні лапкомийки! У холі будинка ми облаштуємо місце для миття лапок, щоб ваші песики заходили до квартири чистими.

Простір для тварин

Лапкомийки

Аби ваш улюбленець не створював додаткових турбот, а у вашій квартирі завжди був порядок, у RYBALSKY будуть спеціальні лапкомийки. У гостьовому корнері холів ми встановимо спеціальні ванночки, де ваш песик зможе помити лапки та чистеньким йти по будинку.

Лапкомийки у будинку — це розповсюджена практика європейських житлових районів. Ми слідуємо їх прикладу та хочемо, аби подібний благоустрій для тварин став нормою в нашому місті.

Простір для тварин

Майданчик для прогулянок

Ми розуміємо, що прогулянки з домашніми тваринами не повинні заважати мешканцям чи гостям району. В RYBALSKY ми облаштуємо простір, де ви зможете вигулювати вашого песика. Окремо ми позначимо ділянку вказівниками та встановимо стенди з пакетами для прибирання за вашими домашніми тваринами. Впевнені, що така організація простору стане прикладом для всього міста та навчить власників чотирилапих бути більш відповідальними.

Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ