Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Розміщення адресних покажчиків

Для навігації у районі ми використовуємо адресні покажчики. Їхнє оформлення та розташування на будинках розроблено відповідно до Правил адресних покажчиків Києва. За міськими правилами існують два види покажчиків:

  • горизонтальні з окремими назвою та номером — для фасадів, які виходять на «свою» вулицю (там, де їхня фактична адресу),
  • вертикальні — для фасадів, які не виходять на «свою» вулицю.
Основний принцип розташування адресних покажчиків у RYBALSKY — будинки мають ідентифікуватися з будь-якого боку, з якого до них можна підійти. Зазвичай це 8 точок на кутах будівлі.

Для оформлення адресних покажчиків використовують темно-синій фон (RAL 5013). Текст і елементи мають бути білі (RAL 9003). Рекомендовано робити таблички металевими, вкритими силікатною емаллю, прямокутної форми та з заокругленими кутами.

Покажчики кріпляться за допомогою гнутих оцинкованих кронштейнів. Кронштейни встановлюються всередині по боках покажчика. Після встановлення кронштейнів монтується покажчик і кріпиться до них гвинтами М4х8 або М5х10. Перші поверхи призначаються для комерції та мають зазвичай скляний фасад. Тому єдине місце для розташування покажчиків — найближчі стіни до кутів будівлі. Таблички кріпляться по центру стіни, якщо нічого не заважає. Горизонтальні покажчики по вертикалі вирівнюються по рамках вікон, вертикальні — по вертикалі вирівнюються по рамках вікон.

Обрати будинок
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ