Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

88 Hall — новий артпростір у RYBALSKY

  • calender 10.03.2021

Нова точка на карті інфраструктури RYBALSKY! Знайомтесь — 88 Hall. Інноваційна артплатформа, яка поєднує у собі бізнес-формат і сучасне мистецтво. 88 Hall працює як галерея та креативний простір для проведення лекцій, семінарів, конференцій та майстер-класів. 

Для мешканців RYBALSKY це дає безліч переваг та можливостей для нетворкінгу, культурного дозвілля, творчих експериментів і нових інсайтів. Тут ви познайомитесь із сучасними митцями та оберете картинку, яка ідеально впишеться в інтер`єр вашої спальні та вітальні.

88 Hall надає простір для бізнес-івентів, презентацій, воркшопів і тематичних зустрічей. Якщо у вас запланований один з таких заходів і ви шукаєте стильну локацію, вона знаходиться просто у вашому районі на першому поверсі будинку №3. 

У вихідні тут проходять майстер-класи з інтуїтивного живопису від Art picnics, тож 88 Hall запрошує всіх охочих за натхненням та новими творчими навичками. А ще у 88 Hall проводять лекції з психології, бьюті та інших тем. Ознайомитися з розкладом івентів можна у фейсбуці на сторінці 88 Hall.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин