телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

5 причин вибрати нерухомість для бізнесу в RYBALSKY

5 причин вибрати нерухомість для бізнесу в RYBALSKY
 • calender 16.07.2018

RYBALSKY — це зручна локація для комерційної нерухомості. Завдяки вдалому розташуванню його територія має всі ресурси, щоб перетворитися на новий європейський район столиці — поліфункціональний, динамічний та відкритий для всіх киян.

Аби вже зараз ви могли вибрати приміщення для бізнесу в RYBALSKY, ми підготували перелік основних переваг нашого житлового району.

 

 1. Вигідне розташування

Рибальський півострів як місце для комерції має головну перевагу — зручне розташування в історичній частині Києва, між Подолом та Оболонню. Тим, хто працюватиме в RYBALSKY, знадобиться всього 5 хвилин, аби дістатися до Поштової та Контрактової площ, 10 хвилин — до Андріївського узвозу, 12 хвилин — до Хрещатика. Якщо ви шукаєте приміщення та розглядаєте центральну частину міста, RYBALSKY стане оптимальним варіантом. Тут не буде щільних забудов та проблем з постійно відсутніми паркомісцями.

Крім того, що RYBALSKY оточений культурними пам`ятками, житловий район матиме вихід до Дніпра. Ми облаштовуємо простір біля води та будуємо канал з можливістю заходу водного транспорту.

 

 1. Зонування території

При формуванні інфраструктури району, ми дотримуємося наступних принципів:

 • поліфункціональність кварталів — вдале поєднання місць праці, офісів та житла;
 • взаємовигідне розташування об`єктів комерції для інвесторів, працівників компаній, мешканців і гостей району;
 • залучення лише популярних та затребуваних форматів об`єктів.

Завдяки чіткому зонуванню території інфраструктура житлового району не буде хаотичною. Комерційна площа буде розподілятися у відповідності до тих критеріїв, що формують комфортне життя:

 • місця для шопінгу,
 • місця для відпочинку,
 • об`єкти послуг,
 • медичні заклади,
 • освітні заклади,
 • офіси.

 

 1.   Готові приміщення для комерції

Ми індивідуально підходимо до кожного сегменту бізнесу та створюємо оптимальні умови для прибутковості інвестицій. Ми заздалегідь передбачили перші поверхи під комерційну нерухомість, а технічне оснащення кожного приміщення відповідає початковій концепції.

 

Ресторани та кафе. Про заклад на березі Дніпра мріє кожен ресторатор. Здійснити цю мрію можна у RYBALSKY. Це ідеальне місце для концептуального закладу з мальовничою терасою та безпосереднім виходом до води. Розуміючи рівень затребуваності таких закладів, вздовж каналу довжиною 330 м ми запроектували цілу вулицю ресторанів. Це понад 25 закладів загальною площею близько 9200 м², для яких ми заздалегідь передбачили необхідні комунікації та врахували кількість енергоспоживання.

Кожен з ресторанів має можливість розвантаження товарів з паркінгу. У будь-який час упродовж робочого дня заклад забезпечується найважливішими продуктами, не заважаючи мешканцям та гостям району.

Пішохідний бульвар для шопінгу. Для розміщення торговельних приміщень ми пропонуємо найкращу локацію — пішохідний бульвар довжиною 300 м. Це простір загальною площею 2500 м² для понад 20 магазинів. Кожне приміщення ми облаштовуємо великою фасадною вітриною, передбачаємо місце для розміщення вивіски та окремий безбар`єрний вхід. За статистикою безбар`єрний вхід у магазин збільшує кількість покупців на 10-12%.

Офіси. Ми пропонуємо офіси, як для малого бізнесу, так і для великих компаній. Територія RYBALSKY — ідеальне місце для юридичних фірм, IT-компаній, творчих майстерень, дизайнерських студій. Просторі та світлі офіси можуть розташовуватися на першому та другому поверхах будинку та мають окремий вхід, що дозволяє компаніям працювати за своїм графіком та при цьому не заважати мешканцям.

Працівники офісів та їхні гості зможуть залишити автомобіль у паркінгу. Ми впроваджуємо систему Parksharing, яка вирішує завдання забезпечення паркомісць в Європі.

Розвинута інфраструктура — окрема перевага RYBALSKY. Зручно працювати, коли поруч ресторани, кафе, магазини, лікарня, банк — можна не витрачати зайвий час та звернутися до компанії, яка знаходиться поруч.

Школа та дитячий садок. Обираючи квартиру, її майбутній власник звертає увагу на інфраструктуру району — чи є поблизу школа або дитячий садок. Тому інвестори RYBALSKY мають можливість бути ближче до своєї цільової аудиторії.

Для дітей та батьків ми втілюємо проект RYBALSKY Family Port — освітній комплекс, для якого передбачені різні за площею приміщення. Ми облаштовуємо простір для школи, сімейного коворкінгу, ігрових клубів, спортивних секцій тощо.

Медичний кластер. Інфраструктура району повинна починатися з турботи про здоров`я та красу мешканців. Саме тому ми відводимо простір для приватної сімейної поліклініки, кабінетів стоматології, приватних медичних практик, аптек, салонів краси, Wellness та SPA.

 

 1. Попит серед мешканців та гостей району

Враховуючи кількість населення RYBALSKY, яка вже в перших двох будинках складатиме до 2000 мешканців, компанії будуть користуватися  неабияким попитом. А завдяки тому, що територія району буде відкрита для всіх киян, інвестори можуть розраховувати на швидке повернення інвестицій та високий дохід від орендної діяльності.

 

 1. Супровід управляючої компанії

Оплачувати рахунки за комунальні послуги та замовляти необхідні послуги власники та орендарі комерційної нерухомості можуть через мобільний додаток SFERA. За якістю та оперативністю виконання запитів слідкує управляюча компанія ATMOSFERA. Замовлення клінінгових послуг, виклик електрика, замовлення квітів або таксі — про все подбає сервіс-менеджер управляючої компанії.

 

Більш детальну інформацію щодо умов придбання та оренди комерційної нерухомості ви можете дізнатись, звернувшись до відділу продажів за адресою Набережно-Рибальська дорога, 3, 9 або за телефоном (044) 299-59-03.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин